Libor Frýdl
stars24.cz

Manželka prince Harryho, vévodkyně ze Sussexu Meghan, je těhotná. Jejich první dítě by se mělo narodit na jaře příštího roku, oznámil dnes Kensingtonský palác.

"Jejich královské výsosti vévoda a vévodkyně ze Sussexu s radostí oznamují, že vévodkyně ze Sussexu očekává na jaře 2019 dítě," oznámil palác.

Nyní 34letý Princ Harry, vnuk královny Alžběty, který je šestým v pořadí následnictví na trůn, se oženil s o tři roky starší americkou herečkou Meghan Markleovou letos v květnu.

„Jejich královské výsosti oceňují veškerou podporu, kterou získali od lidí po celém světě od jejich květnové svatby, a jsou potěšeni, že mohou sdílet tuto radostnou zprávu s veřejností,“ dodává Kensingtonsklý palác.

Radostnou novinku Meghan a Harry oznámili královně Alžbětě II. a zbytku celé královské rodiny na páteční svatbě princezny Eugenie. Veřejnost se pak o děťátku dozvěděla v pondělí ráno.

Harryho starší bratr William a jeho choť vévodkyně Kate už mají tři děti - prince George, princeznu Charlotte a prince Louise.

Meghan už dříve uvedla, že až bude těhotná, přestěhuje se za ní do Británie její matka Doria Ragland, aby jí s péčí o miminko pomohla. Doriu prý už viděli, jak v kalifornské Pasadeně chodí na kurzy péče o dítě. Meghan totiž nechce, aby se o dítě starala chůva.

Témata:

Meghan Markle | Princ Harry | stars24.cz

Vstoupit do diskuse