Renata Schnabelová
stars24.cz

Třiadvacetiletá slávychtivá celebritka Courtney Stodden, exmanželka herce Douga Hutchisona (57), se opět předvedla! Na svém instagramu totiž zveřejnila fotografie, kde je tentokrát úplně nahá!

U této slečny, která se už ve svých šestnácti letech nechala státem zplnoletnit, aby se mohla vdát za hvězdu filmu Zelená míle, Douga Hutchisona, jsme zvyklí na téměř cokoli. Za dob manželství s o čtyřiatřicet let starším hercem, mu dělala ostudu, kde mohla. Kdykoli vyšel totiž tento věkově nesourodý pár na ulici, byť jen na nákup, byla Courtney pokaždé oblečená jako ta nejlevnější prostitutka. Dougovi to zřejmě dělalo radost, jelikož se při každém rozhovoru na téma jejich zvláštního manželství, své drahé polovičky zastával a tvrdil, že mu muži jen závidí a že je na ni pyšný.

Kromě nakrucování se před fotografy, se Courtney pokusila prorazit v šoubyznysu, mimo jiné, jako zpěvačka. Natočila celkem tři singly, které byly kritiky okamžitě strhány. Mladá celebritka si tedy nejspíš uvědomila, že se svým zpěvem neuspěje, a tak se pro změnu přihlásila do americké reality show Big Brother. I tam dělala své, už tak dost špatné pověsti, ještě horší jméno. Její televizní výstupy ale nevydržel její manžel, a tak šel pár na čas od sebe.

Po čase, když si Courtney uvědomila, že ale manžela a sponzora v jedné osobě potřebuje ke svému oblíbenému zviditelňování, se pár dal opět dohromady. Courtney dokonce otěhotněla, ale vzápětí potratila. Na důkaz svého truchlení si blondýnka oholila hlavu a chodila po městě s panenkou, ke které se chovala jako k živému miminku. I to vzbudilo kýžený poprask.

Momentálně je pár od sebe prý nadobro, a tak Courtney randí s americkými boháči, co to jen jde. Když zrovna nemá nikoho v merku, loví potenciální sponzory pomocí svých vyzývavých fotek, kterými zásobuje své sociální sítě. Její poslední pokus si můžete prohlédnout i vy.

Témata:

Courtney Stodden | stars24.cz

Vstoupit do diskuse