OMG! Děsivý živý Ken si nechal na hlavu nasázet vlasy

Rodrigo Alves (živý Ken) 3

Autor: Renata Schnabelová, stars24.cz

24. října 2017 19:19

Brazilský rodák Rodrigo Alves (34), jenž by svým zjevem mohl strašit zlobivé děti za peníze, podstoupil další úpravu. Již před nedávnem jsme Vás informovali o tom, že doposud prodělal neuvěřitelných 51 plastických operací, za které utratil dohromady v přepočtu desítky milionů korun! Na svém zvrhlém menu má ještě odstranění šesti žeber, jelikož si chudák strašidýlko přijde tlustý.

O cvičení či pohybu zřejmě nikdy neslyšel, jelikož si nechal za neuvěřitelných 600 tisíc korun na břicho voperovat implantáty s populárním pekáčem buchet. Pravda, vypadá to opravdu hodně nepřirozeně. Rodrigo je dle svých slov ale nadmíru spokojen a užívá si svůj hororový vzhled. Podle něj totiž nevypadá jako monstrum, ale jako protějšek panenky Barbie, a to je, uznejte, přece důvod k oslavě! K oslavě prostřednictvím další plastické operace.

Tu nejnovější podstoupil Rodrigo před pár dny na klinice v Beverly Hills, jelikož si pro změnu připadal moc plešatý. Pro server Daily Mail prozradil, že chce mít vlásky jako náctiletý hoch. Na prořídlejší místa na hlavě si proto nechal implantovat zlaté vlasy jako princezna. Tato operace patří k velmi bolestivým, ale bylo by s podivem, kdyby botoxovému muži na obličeji ještě zbylo místo, ve kterém by měl cit.

Během operace vesele fotil selfíčka a pomocí přední kamery na svém telefonu sledoval průběh operace. Mladíka zřejmě fascinuje proces, při kterém se z něj stává někdo jiný. Nebo spíše něco jiného, vzdáleného člověku. Před lety již transplantaci vlasů podstoupil, díky neustálým změnám barev vlasů a účesů, mu totiž hříva pěkně oslábla a prořídla.

Jestli Michaelu Jacksonovi upadl nos po jeho opakovaných úpravách, měl by se Rodrigo dost možná obávat, že jemu upadne obličej.

Témata: Rodrigo Alves (živý Ken) Brazílie