res
stars24.cz

O zpěvačce Katy Perry je celkem známo, že ráda dělá radost svým fanouškům tak, že s nimi během vystoupení nejen komunikuje, ale dovolí jim dokonce přijít za ní na pódium.

Vylekaní a dojatí fanoušci si většinou v rámci návalu emocí danou chvilku ani neužijí, stát před tisíci lidí na pódiu je totiž podle vybraných fandů pěkně stresující, ale zároveň kouzelné.

Během nedávného vystoupení populární americké zpěvačky v New Yorku se však stalo něco, co nečekala ani sama Katy. Na pódium pozvala dvě ze svých fanynek a ptala se jich, co si v životě nejvíce přejí. Mikrofon předala jedné z nich, která vyslovila své dojemné přání před celým publikem. Poklekla, vytáhla krabičku s prstenem a za jásání davu požádala svou přítelkyni přímo na jevišti o ruku. Tento sled událostí nečekala ani sama Katy, která pod návalem emocí jásala společně s davem a vypadala opravdu překvapeně. Dokonce před zamilovaným párem poklekla.

Společně s kontroverzní zpěvačkou Lady Gaga, patří Katy Perry mezi celebrity, které plně podporují homosexuály. V této komunitě jsou obě zpěvačky jakýmisi modlami. Lady Gaga si čtyřprocentní komunitu definitivně získala singlem Born this way, který se stal jakousi hymnou většiny pochodů a akcí právě homosexuálů. Katy zase stoupla u těchto lidí v ceně písní I kissed a girl.

Témata:

Katy Perry | stars24.cz

Vstoupit do diskuse