Renata Schnabelová
stars24.cz

Veřejnost i přední světoví návrháři teď pějí chválu na mladičkou Kaiu Gerber (16), dceru jedné z nejznámějších supermodelek Cindy Crawford (51). Fotky šestnáctileté krásky pomalu plní všechny sociální sítě i obálky světových módních časopisů.

Už ve svých čtrnácti letech absolvovala Kaia focení pro časopis Vogue, stala se tváří kolekce návrháře Marca Jacobse a předvádí modely pro značku Yves Saint Laurent. Takové prestiže mnohdy dosáhnou modelky až po letech dřiny a kilometrech nachozených po přehlídkových molech. Mladinká Kaia má v sobě už od mala ale patrně něco, po čem prahne celý svět módy. Snoubí se v ní totiž půvab její matky s dětskou nevinností. Návrháři se teď doslova perou o to, kdo nabídne Kaie spolupráci jako první. Dívka je tak doslova zahrnuta prací a na nějaké užívání si dětství jí bohužel nezbývá čas.

Před nedávnem se Cindy Crawford svěřila deníku Daily Mail, že má obavy o to, aby nebyl na její dceru vyvíjen příliš velký tlak.

Cindy totiž dosáhla v modelingu naprostého vrcholu a v případě, že by se toto Kaie nepovedlo, má Cindy strach, jak by celou situaci její mladá dcera nesla. Od modelingu jí prý chtěla držet alespoň do jejích sedmnácti let, osud chtěl ale jinak, a tak je Kaia už přes dva roky v zápřahu práce a budování kariéry.

V poslední době kromě opěvování krásy mladičké Kaiy, média spekulují, jestli netrpí dcera slavné modelky anorexií. Pravdou je, že má opravdu velmi hubenou postavu, což je taky ale velkým lákadlem pro některé světové návrháře, kteří i v dnešní době preferují extrémně vyhublé modelky. Trendy na přehlídkových molech holt mají svá přísná pravidla.

Témata:

Kaia Gerber | Cindy Crawford | stars24.cz

Vstoupit do diskuse