Madonna poprvé na veřejnosti po těžké infekci! Jak vypadala?

Madonna 3

Autor: Pavel Krejčí, stars24.cz

12. července 2023 15:30

Madonna v uplynulých dnech a týdnech pořádně znepokojila své fanoušky kolapsem kvůli těžké bakteriální infekci. K dispozici už je ale další důkaz, že se všechno pomalu obrací k lepšímu.

Tím prvním bylo otevřené vyjádření popové hvězdy k aktuálnímu zdravotnímu stavu. Následně se brzy pětašedesátiletá Američanka ukázala na veřejnosti.

Podle webu cas.sk byla Madonna spatřena v ulicích New Yorku, přičemž fanoušci, kteří ji viděli, uvedli, že vypadala klidně a vyrovnaně. To je skvělá zpráva!

Slavná zpěvačka už oznámila, že severoamerická část jejího turné, která měla původně začít v polovině července, byla odložena a koncerty se budou konat až v říjnu v Evropě. "Jsem na cestě zpět k uzdravení a jsem nesmírně vděčná za všechny požehnání ve svém životě," napsala Madonna na twitteru.

"Když jsem se probudila v nemocnici, moje myšlenky se okamžitě obrátily k mému dětem. Poté jsem si uvědomila, že nechci zklamat fanoušky, kteří si zakoupili vstupenky na moje turné. Stejně tak nechci zklamat lidi, kteří neúnavně pracovali na přípravě mé show v posledních měsících," dodala.

Madonna sdělila, že se nyní soustředí na své zdraví a získání síly. "Ráda bych vám všem zaručila, že se k vám vrátím, jakmile to bude možné," uvedla zároveň.

Témata: Madonna