Formana následoval jeden z "jeho" herců: Treat Williams nepřežil nehodu na motorce!

Treat Williams

Autor: Pavel Krejčí, stars24.cz

13. června 2023 8:33

Ve věku 71 let zemřel při nehodě na motorce americký herec Treat Williams, který se proslavil rolí George Bergera ve filmu Vlasy. Williamse smetl na motorce a křižovatce řidič odbočujícího vozu, uvedl magazín People.

Treat Williams byl talentovaný americký herec, který se narodil 1. prosince 1951 v Rowaytonu, Connecticut. Během své dlouhé a rozmanité kariéry si získal uznání a popularitu prostřednictvím svých výkonů ve filmu, televizi a divadle.

Williams se proslavil ve filmu díky svým významným rolím v různých žánrech. Jeho průlomovou rolí byla postava George Bergera ve filmové adaptaci muzikálu "Hair" (1979). Tato role mu přinesla širokou pozornost a uznání. Dále si zahrál ve filmech jako "Děsivé dědictví" (1981), "Princezna Caraboo" (1994) nebo "127 hodin" (2010), kde dokázal předvést svou schopnost ztvárnit různorodé charaktery.

Ve světě televize se Treat Williams proslavil především díky své roli Dr. Andrewa Browna v dramatickém seriálu "Everwood" (2002-2006). Jeho výkon v této sérii, která sledovala život lékaře a jeho rodiny, byl výjimečný a získal si přízeň diváků i kritiky. Williams se také objevil v dalších populárních televizních seriálech, včetně "Chicago Fire", "White Collar" a "Blue Bloods", a svou přítomností obohatil televizní obrazovky.

Mimo film a televizi se Treat Williams věnoval také divadelnímu umění. Hrál v různých divadelních produkcích, včetně muzikálu "Follies" a klasického hitu "Grease". Jeho schopnost přenést své herecké dovednosti na divadelní jeviště byla ceněna a oceňována.

Celou svou kariéru Treat Williams ukázal svůj talent, schopnost se přizpůsobit různým žánrům a ztvárnit různorodé postavy. Jeho charisma a přesvědčivost vytvářely silné herecké výkony a jeho jméno zůstává spojeno s kvalitním uměním. Treat Williams je jedním z těch herců, kteří svou prací obohacují filmový, televizní a divadelní svět.

Témata: Treat Williams úmrtí