Zpěvačka Kylie Minogue (54) ve čtvrtek 18. května zveřejní nový song pod názvem Padam Padam, který bude součástí chystaného alba Tension.

Je to už nějaký pátek od vydání posledního zpěvaččina alba s názvem Disco, které vyšlo před třemi lety. Nyní Minogue oznámila vydání zbrusu nového alba pod názvem Tension, které by mělo vyjít letos v září.

První song z alba pustí ovšem do světa mnohem dřív, a to již ve čtvrtek 18. května, který se jmenuje Padam Padam. 

"Začala jsem toto album s otevřenou myslí a prázdnou stránkou," uvedla Minogue v tiskové zprávě sdílené s novináři. Zpěvačka dále uvedla, že na rozdíl od svých předchozích dvou alb - Disco a Golden - tentokrát není téma přesně určené. "Bylo to o nalezení srdce, zábavy nebo fantazie toho okamžiku a vždy se snažit sloužit písni. Chtěla jsem oslavit individualitu každé písně a ponořit se do této svobody."

Na Twitteru si její fanoušci mohli poslechnout úryvek z nového songu a dokonce si mohli prohlédnout i obal chystaného alba. Skladba Padam Padam vyjde již 18. května na youtube oficiálním kanálu Minogue, kde již také uvedla v kolik hodin bude videoklip se skladbou v různých koutech světa uveřejněn.

Kylie Minogue - Padam Padam (Official Video) (0:16) | zdroj: YouTube

Nové album obsahující 11 skladeb představuje šestnácté album Kylie Minogue v řadě a dále posiluje její pozici jako jedné z nejdéle působících královen tanečního parketu. 

Témata:

Kylie Minogue | stars24.cz

Vstoupit do diskuse