České pivo je ve světě pojem. O pověst jedné z tuzemských značek se má navíc nově starat hvězdný hollywoodský herec Orlando Bloom. Oznámila to společnost Molson Coors, pod kterou spadá pivovar Staropramen.

Bloom se podle zveřejněné zprávy stává novým ambasadorem Staropramenu a bude hlavní hvězdou reklamy, která ještě tento rok poběží v Evropě a Velké Británii.

Spot se natáčel v Praze, domovském městě pivovaru. Britský herec v něm má vysvětlit své spojení s hlavním městem České republiky a představit divákům zdejší pivní kulturu. Jak známo, v minulosti zde natáčel seriál Carnival Row.

Bloom prohlásil, že je šťastný, že může reprezentovat tak kvalitní produkt. "Myslím, že je důležité se spojit se značkami, které dělají to, co kážou," poznamenal s tím, že jde o skvěle chutnající pivo, které připravují talentovaní lidé.

"Zamiloval jsem se do Prahy, když jsem zde po několik let žil a pracoval. Je to nádherné město plné skvělých lidí, které je nesnadné uspokojit, když jde o pivo," dodal herec, jehož proslavily role v trilogiích Pán prstenů či Piráti z Karibiku.

Témata:

Orlando Bloom | Pivo | Staropramen | stars24.cz