V populárním seriálu stanice HBO Hra o trůny vztah Jona Sněha a divoké ženy Ygritte skončil sice tragicky, v reálném životě se ale hercům, kteří tyto role ztvárnili, v lásce zjevně daří. Britští herci Kit Harington a Rose Leslieová totiž dnes ve skotské vesnici Kirkton of Rayne uzavřeli manželství, informovala agentura AP.

Harington a Leslieová se poznali v roce 2012 na Islandu právě při natáčení seriálu na motivy fantasy ságy amerického spisovatele George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Zatímco postava Leslieové ve čtvrté řadě seriálu zemřela, a herečka tak v roce 2014 seriál opustila, Harington si zahraje i v nadcházející osmé sérii.

Na svatbu britských herců, kterým je oběma 31 let, dorazili i herečtí kolegové ze seriálu Hra o trůny Peter Dinklage, Maisie Williamsová, Sophie Turnerová a Emilia Clarkeová. Po svatbě v kostele v obci Kirkton of Rayne byli hosti pozváni na rodinný hrad Leslieové Wardhill nedaleko skotského Abderdeenu.

"Když vás někdo přitahuje a pak hrajete pár, je velmi jednoduché se zamilovat," řekl loni Harington italskému časopisu L'Uomo Vogue.

Témata:

Rose Leslie | Kit Harington | seriál Hra o trůny (HBO) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse