Matka prince Harryho, zesnulá lady Diana, by vévodkyni Meghan, jeho současnou manželku, nesnesla. Tvrdí to několik expertů na královskou rodinu, kteří se při tom odkazují na řadu důvodů.

Lady Colin Campbellová byla jako důvěrnice princezny Diany nedílnou součástí královského paláce a dodnes je vítaným hostem a blízkou přítelkyní královské rodiny. Tvrdí ale, že pokud by Diana ještě žila, Meghan by nesnesla.

Podle ní by mezi oběma ženami docházelo k častým konfliktům. Svým způsobem jsou si totiž podobné, namísto shody a pochopení by ale mezi nimi v tomto případě vypukla válka, píše The Sun.

Proč? Podle Colin je důvod prostý, Meghan je totiž prý vzdělanější a sebevědomější než byla Diana. Ta byla naopak psychicky nevyrovnaná, a to by podle důvěrnice vyústilo v drsné hádky, pravděpodobně větší, než v případě rivality mezi Kate a Meghan.

Diana by ale Meghan přesto musela akceptovat. Nikdy se totiž nechtěla stavět do cesty svým dětem, a proto by vévodkyni musela tolerovat. Její city k ní by ale byly plné chladné nenávisti.

Colin se Daily Mailu také svěřila s názorem, který by podle ní měla Diana na vévodkyni Kate. Tu by měla naopak ráda, její vystupování by hodnotila jako autentické a chválila by ji.

Rovněž tvrdí, že princ Harry "je méně inteligentní" než Meghan, a následuje ji proto, že "zoufale touží po tom ji potěšit. Zkrátka je pod pantoflem. 

"Ona doma nosí kalhoty, je dominantní, okouzlující a podmanivá osobnost, jakou byla princezna Diana v manželství," řekla Colin s tím, že Meghaninou ambicí je Dianu zastínit.

Colin ale není jediná, kdo si něco takového myslí. I podle britského fotografa Johna Swannella by Diana vévodkyni Meghan nesnesla. Podle něj by to ale mělo trochu jiný důvod. 

"Nemyslím si, že by se Dianě Meghan líbila. Myslela by si, že jí ukradla syna," řekl serveru Daily Mail. Dodal, že Harry se stal Meghaninou loutkou, čímž někdejší herečka dosáhla svého.

Podle něj se totiž odjela do Británie vdát, což se jí povedlo. "Podle všeho měla jasný plán," tvrdí s tím, že se chtěla dostat do britské královské rodiny. A uspěla.

Fotograf tvrdí, že Meghan sice nebyla před seznámením s Harrym příliš známá, za to je velmi chytrá a ví, co dělá. Ostatně na to, že se vévodkyně Meghan provdala za Harryho, aby nashromáždila majetek a rozdrtila hvězdy Hollywoodu, poukázala v minulosti už její nevlastní sestra Samantha.

Témata:

Lady Diana | Meghan Markle | stars24.cz

Vstoupit do diskuse