Přesně tato slova nedávno pronesl podle britského listu The Sun americký bulvární novinář a moderátor Perez Hilton (39) potom, co se na večírku americké smetánky setkal se starší ze sester.

Kim (36) byla podle něj plná vzteku kvůli narůstající slávě své nejmladší sestry Kylie Jenner (20), která je momentálně v pátém měsíci těhotenství a její podnikání ve světě kosmetiky nabralo opravdu neobvyklých obrátek. Právě Perezovo jedovaté prohlášení momentálně řeší celá Amerika. Populární novinář to tak starší sestře ze známého klanu Kardashianů asi pořádně zavařil.

img-responsive

Kylie Jenner | foto: Instagram

Dále prohlásil, že nechápe, proč se módní ikona s legendárním pozadím Kim bojí o svou slávu, Kylie totiž podle něj nemá absolutně žádnou osobnost a lidi zajímá jen kvůli svým plastickým úpravám a sociálním sítím! Řekl dokonce, že si chudák Kylie nechává ničit obličej plastickou chirurgií, aby si nikdo nevšiml, že je uvnitř prázdná. Ze stejného důvodu podle Hiltona prý i nedávno otěhotněla s americkým rapperem Travisem Scottem (25).

Kylie však není jedinou těhotnou v rodině Kardashian – Jennerů. Její starší sestra Khloé (33) totiž nedávno oznámila, že čeká prvního potomka s profesionálním basketbalistou Tristanem Thompsonem (26). Kim tak zřejmě nemusí být jediná sestra, která má na nejmladší Kylie vztek. Pro Khloé bylo její těhotenství totiž výsledkem několikaletého snažení, naproti tomu Kylie otěhotněla se svým rapperem hned během prvního měsíce vztahu!

Témata:

Kim Kardashian | Kylie Jenner | stars24.cz

Vstoupit do diskuse