Rodrigo je typickým příkladem toho, že abyste byli slavní, nemusíte umět vůbec nic.

Mediální zájem a slávu mu přineslo to, že se již několik let snaží pomocí nákladných plastických operací vypadat jako Ken. Před pár týdny podstoupil svou jednapadesátou operaci. Zatím však docílil spíše vzhledu voskové figuríny. Na základě toho dostává Rodrigo pozvánky na nejrůznější společenské akce či rozhovory a stal se tak prakticky kontroverzní celebritou, kterou zná skoro celý svět.

Jeden takový rozhovor probíhal před pár dny v italském Miláně při natáčení oblíbené místní talkshow. Rodrigo zřejmě čekal obdiv, na který je podle jeho slov zvyklý. Místo toho se ale během jeho povídání ozvalo z publika označení, které bylo sice možná trefné, na živém natáčení ale však naprosto nepřípustné!

Při rozhovoru se totiž z publika ozvala divačka, která na Alvese křičela, že je zrůda. Tu nechal živý Ken vyvést ochrankou okamžitě ven ze sálu a pokračoval ve svěřování svého životního příběhu. Jeho přáním je prý také to, aby se o plastické chirurgii začalo veřejně mluvit bez předsudků, podle něj mu totiž právě plastická chirurgie zachránila život. O incidentu informoval britský list Daily Mail.

Vzhledem k tomu, že je Rodrigovi pouhých 34 let a má za sebou už více než padesátku plastických operací, při nichž musí být pokaždé v narkóze, je podle lékařů opravdu riskantní provádět jakýkoli další zákrok. Každá narkóza totiž představuje velkou zátěž zejména pro srdce. Rodrigo má ale v plánu mimo jiné ještě odstranění šesti žeber!

Témata:

Rodrigo Alves (živý Ken) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse