Brad Pitt si založil nový byznys!

Brad Pitt 2

Autor: ČTK

24. září 2022 15:21

Americký herec Brad Pitt vstoupil do světa kosmetiky s krémem, který propaguje jako prostředek proti stárnutí pro kohokoli a bez ohledu na typ pleti.

Herec založil spolu s rodinou vinařů Perrin značku Le Domaine. Na jejím webu se uvádí, že přípravek byl vyvinut s cílem zpomalit stárnutí kůže tak, aby se komukoli, ženám i mužům, stárlo dobře.

"Nehodlám prchat před stářím. Tomu uniknout nemůžeme. Byl bych rád, aby se to v naší kultuře přijalo a mluvilo se o tom," řekl osmapadesátiletý Pitt v rozhovoru s listem Vogue. Téma odporu proti stárnutí je podle něj "směšné" a patří do říše pohádek. "Reálné je starat se o svou pleť zdravě," řekl herec.

Firma nabízí přípravky v cenách od 80 do 385 dolarů (2000 do 9700 korun). Hlavní ingredience označované jako GSM10 a ProGR3 jsou založené na jádrech hroznů odrůd Grenache a Syrah, na kombinaci molekul z výtažků rostlin, vinné drtě, heřmánku a zeleného čaje. Podle výrobců krémy cílí na viditelné znaky stárnutí kůže.

"Patřím k lidem, kteří se nechají přestěhovat do jiného hotelového pokoje, když je v tom původním ještě cítit kolínská předchozího hosta. To je moc silné. Je třeba něco jemnějšího. Nevnucujte se, ať lidé přijdou k vám, to je můj názor," pravil Pitt.

Témata: Brad Pitt