Meghan Markle to u lidí nemá jednoduché, když ji viní z toho, že prince Harryho odloudila z řad britské královské rodiny. Opět se ukázalo v těchto dnech, kdy se do ní pustili kvůli údajně nevhodně zvolenému oblečení na pohřeb královny Alžběty II.

Jak ale upozornila agentura AFP, bylo to celé trochu jinak. Lidé totiž ke kritice na sociálních sítích použili fotografie z roku 2019. "Nemyslíte si, že obléknout se na pohřeb jako zesnulá matka vašeho muže (princezna Diana) je divné?" ptala se jedna z uživatelek twitteru. 

Součástí příspěvku byly fotografie obou dam v černých kabátech a kloboucích. Diana a Meghan měly nápadně podobné oblečení u příležitosti Dne válečných veteránů v letech 1991, respektive 2019. Stejný "look" v minulosti zvolila i vévodkyně Kate. 

Ženy z královské rodiny oblékly na pohřeb královny Alžběty II. to, co se od nich čekalo, řekla AFP historička Jessica Storoschuková. Šlo o dlouhé černé šaty po kolena a černý klobouk. 

Meghan dlouhodobě čelí nevídané kritice kvůli volbě oděvů, a to bez ohledu na to, jak zodpovědně je vybírá, upozornila agentura v článku.

Témata:

Meghan Markle | pohřeb královny Alžběty II. (19.9.2022) | stars24.cz