Syn Anne Heche poprvé od její smrti promluvil!

Anne Heche 4

Autor: Libor Frýdl, stars24.cz

16. srpna 2022 20:05

Třiapadesátiletá umělkyně Anne Heche, která ležela v nemocnici v kómatu s těžkým poraněním mozku po autonehodě, byla po několika dnech odpojena od přístrojů. Její smrt zasáhla nejen její fanoušky, ale především rodinu. A ta se nyní rozhodla promluvit.

Herečka utrpěla těžké zranění při nehodě 5. srpna, po níž se vznítil automobil, ve kterém jela. Její mozek byl následně bez kyslíku. Očekávalo se proto, že nehodu nepřežije. Heche si podle prohlášení rodiny přála, aby se po smrti stala dárkyní orgánů.

Rodačka z Ohia, se v 80. letech v USA proslavila v seriálu Another World, za který získala tři ceny Emmy. Ve filmu se začala objevovat v 90. letech, byla k vidění po boku Tommyho Lee Jonese v dobrodružné Sopce, vedle Johnnyho Deppa v mafiánském dramatu Krycí jméno Donnie Brasco, hrála s Harrisonem Fordem v romantické komedii Šest dní, sedm nocí, ale také v hororu Tajemství loňského léta.

Měla proto mnoho fanoušků, její smrt ale nejvíce zasáhla rodinu, která nyní oficiálně promluvila. Konkrétně starší syn Homer. "Můj bratr Atlas a já jsme přišli o mámu. Po šesti dnech téměř nesnesitelných emocionálních výkyvů mi zůstal hluboký a nepopsatelný smutek," uvedl v prohlášení.

"Doufám, že mámu už nic nebolí a začíná prozkoumávat to, co si rád představuji jako věčnou svobodu," dodal s tím, že se na něj během posledních dní obrátili tisíce fanoušků, přátel a rodinných příslušníků.

"Jsem vděčný za jejich lásku, za podporu mého táty Coleyho a mé nevlastní mámy Alexi, kteří mi v těchto časech zůstávají obrovskou oporou," dodal.

Témata: Anne Heche