Beyoncé zažila nepříjemnou zkušenost s piráty! Novinka na netu dříve, než vyšla!

Beyoncé 3

Autor: ČTK

30. července 2022 9:26

Zpěvačce Beyoncé vyšlo sedmé studiové album. Nese název Renaissance a vychází po úspěšné desce Lemonade z roku 2016. Je na něm 16 skladeb, které mají být oslavou doby po pandemii koronaviru.

Čtyřicetiletá zpěvačka fanoušky na desku upozornila na instagramu. Objevila se na něm ve stříbrných šatech s poodhaleným prsem.

"Práce na tomto albu mi umožnila snít a stáhnout se do ústraní v době, která světu naháněla strach. V době, kdy se dělo jen málo, jsem zažívala pocit svobody a dobrodružství. Chtěla jsem vytvořit prostor, kde se člověk bude cítit bezpečný a nikdo ho nebude soudit. Kde budeme zproštěni jakéhokoli perfekcionismu a zbytečného uvažování. Prostor, v němž bude možné se vykřičet, osvobodit se a zažít volnost," uvedla Beyoncé na sociální síti, kde ji sleduje 270 milionů lidí.

Skladby nového alba jsou určené především k tanci. Spolupracovali na nich Nile Rodgers, hvězda elektronické taneční hudby Skrillex, zpěvačka Grace Jonesová nebo rapper a manžel Beyoncé Jay-Z.

Album krátce před vydáním uniklo na internet, ale mnoho zpěvaččiných fanoušků vyzvalo k trpělivosti a disciplíně. "Nic podobného jsem nezažila, děkuji vám za množství lásky a ochrany," poděkovala jim Beyoncé. Podle ní je Renaissance první ze tří kapitol širšího projektu.

Témata: Beyoncé