Renata Schnabelová
stars24.cz

Jeden z nejznámějších zpěváků a skladatelů současných hitů, britský rodák s irskými kořeny Ed Sheeran (26), zveřejnil na svém instagramu fotku se zlomenou rukou a celkem nevinným popiskem ‘‘malá nehoda na kole‘‘.

Informoval o tom britský server The Sun. Jenže zase taková prkotina to opravdu nebyla! Zpěvák byl totiž při jízdě na svém kole při střetu s autem odmrštěn o několik metrů, přičemž si naštěstí zlomil pouze ruku. Přitom se ale mohlo stát něco daleko horšího, Sheeran měl tedy opravdu štěstí. Statečný zpěvák pod zveřejněnou fotku napsal také to, že si není jistý, zda - li jeho zranění neovlivní jeho nadcházející koncerty. Vzhledem k tomu, že při koncertování hraje na kytaru, by tak mohl přijít o slušný balík peněz a hlavně, čehož se zpěvák bojí nejvíce, by mohl zklamat své věrné fanoušky.

Sympatický zrzek je momentálně po lékařském ošetření a má nařízený odpočinek. Těžko však říci, jestli prvořadý zpěvák při svém pracovním vypětí opravdu vydrží zůstat v klidu a nepracovat. Zpěvák také dodal, že o svém zdravotním stavu a možném zrušení koncertů bude fanoušky ihned, jak se něco dozví, informovat.

Píseň Shape of you, byla před pár měsíci shledána nejhranější skladbou v rádiích po celém světě. Není tedy divu, že si Sheeran nemůže dovolit ani dovolenou, natož stonat. Fanoušci v Japonsku nebo Severní Koreji se tak momentálně obávají, že by mohli přijít o chystané koncerty Sheerana, které se mají odehrát tento měsíc.

Témata:

Ed Sheeran | Nehody aut | stars24.cz

Vstoupit do diskuse