Těžko uvěřit, že ženě na této fotce je pouhých jednatřicet let! Začíná se totiž podobat kdysi krásné návrhářce, dnešní kreatuře Donatelle Versace (62).

Kdysi dětská hvězda Lindsay Lohan, která měla před sebou opravdu slibnou kariéru ale bohužel brzy propadla drogám a alkoholu. Poslední film natočila před čtyřmi lety a od té doby se věnuje převážně už jen večírkům, dovoleným a randění s muži či ženami na střídačku. Vzhledem k jejímu divokému životnímu stylu už její tělo zažilo opravdu dost. I v tomto případě ale při pohledu na kdysi tak krásnou ženu zůstává rozum stát. Kam se poděl její půvab?

Valná většina světově známých hereckých krásek podstupuje plastické operace za účelem ošálit stáří či být prostě více žádoucí. Málokterá z nich ale zůstane pouze u jediné úpravy, a tak se bohužel dost často z krásek stávají spíše karikatury. Lindsay v tomto trendu není žádnou výjimkou. Na kontě už má například komplet umělé zuby, opakované výplně rtů, které ale vypadají opravdu děsivě, botoxové injekce v obličeji a spekuluje se i o její možné operaci nosu.

Herečka známá převážně z teenage komedií byla už nesčetněkrát policií zatčena za řízení pod vlivem či výtržnictví. Internet je tak doslova plný jejích fotek z policejních záznamů. Legraci si z ní dělají nejen herci z branže, ale zesměšňována je například i v kreslených seriálech. Pravdou je, že kdyby se nerozjela její závislost na drogách a alkoholu, měla Lindsay velmi dobře nakročeno stát se celosvětovou ikonou. Vždy měla totiž perfektní ženskou postavu a zajímavou tvář. Fakt, že je přírodní zrzka, hrál taky pro ni. Zelenooká kráska ale dala bohužel přednost návykovým látkám.

Pravdou ale je, že mnoho dětských herců, které známe jako roztomilé děti z komedií, propadlo závislosti na drogách a alkoholu. Zářným příkladem tohoto dopadu stresu a nátlaku na malé herce je například Maculay Culkin (37), který si zahrál nezapomenutelného Kevina z filmů Sám doma. Culkin si prošel několikaletou závislostí na drogách, momentálně je však čistý a živí se jako DJ. Pokud se podíváme do šoubyznysu obecně, dětské pěvecké hvězdy jsou na tom možná ještě o něco hůře. Justin Bieber či Miley Cyrus, kteří vlastně vůbec nezažili, co je to mít normální dětství, si oba také prošli závislostmi na nejrůznějších drogách a světovými skandály. Bieber mlátil, koho mohl, několikrát se zhroutil a zvracel na pódiu. Cyrus se zfetovaná fotila nahá v prapodivných pózách a její akty jsou tak volně dostupné na internetu. No, není nakonec lepší nebýt slavným?

img-responsive

Lohan, Lindsay | foto: Instagram

Dnes se ale spíše podobá děsivě vyhlížející Donatelle Versace.

img-responsive

Donatella Versace | foto: Instagram

Témata:

Lindsay Lohan | Donatella Versace | stars24.cz

Vstoupit do diskuse