Blonďatá herečka Kaley Cuoco (31), známá především jako naivní servírka z divácky úspěšného seriálu Teorie velkého třesku, je snem nejednoho muže.

Díky její životní roli servírky Penny, je už více než deset let jednou z nejúspěšnějších seriálových hereček současnosti. Její sexy postava, upnuté oblečení a smysl pro humor tak přilákal k obrazovkám nespočet diváků.

Jak to u světových celebrit bývá zvykem, média nedávno začala spekulovat o jejím těhotenství s přítelem, úspěšným sportovcem Karlem Cookem. Kaley však přišla na to, jak světu tuto fámu vyvrátit. Na své sociální síti totiž zveřejnila fotografii, kde její poprsí zakrývá jen její ruka. Při prvním pohledu je ale zřejmé, že herečka těhotná opravdu není. Žádnou erotiku ale nečekejte!

I když je v seriálu Kaley mnohdy znázorňována jako dívka lehčích mravů, v reálu je tomu právě naopak. V minulosti již také odmítla řadu nabídek na nafocení lechtivých snímků, které by se bez pochyby těšily obrovskému zájmu veřejnosti. Herečka ale podle svých slov není tímto typem ženy, a tak své poklady uchovává pouze pro jejího sexy přítele Karla, který je úspěšným profesionálním jezdcem na koních. Její stínový tchán Scott Cook je spoluzakladatelem softwarové společnosti Intuit a jeho majetek je odhadován až na 70 miliard korun. Penny si tedy rozhodně umí vybrat!

Témata:

Kaley Cuoco | stars24.cz

Vstoupit do diskuse