Arnold Schwarzenegger měl dopravní nehodu: S autem skončil na střeše!

Arnold Schwarzenegger havaroval v LA se svým terénním vozem. 3

Autor: Pavel Krejčí, stars24.cz, ČTK

22. ledna 2022 15:03

Bývalý kalifornský guvernér a herec Arnold Schwarzenegger se v pátek pozdě odpoledne tamního času stal v Los Angeles účastníkem dopravní nehody čtyř vozidel. Podle listu LA Times skončila po nehodě jedna žena v nemocnici s lehčími zraněními hlavy.

Policie identitu účastníků nehody nezveřejnila. Schwarzeneggerův mluvčí ale potvrdil, že herec a jeden z nejúspěšnějších kulturistů v historii odjel v pátek ze svého domu v terénním voze GMC Yukon, který poté narazil do automobilu Toyota Prius. Nyní 74letý Schwarzenegger nebyl zraněn a na místě nehody zůstal, doplnil jeho mluvčí s tím, že herec se zajímal o situaci zraněné ženy a hovořil také s hasiči i policisty.

"Alkohol ani drogy podle všeho v této nehodě nehrály roli," uvedla místní policie v prohlášení s tím, že žádné další podrobnosti zveřejňovat nebude. Schwarzenegger nepil, potvrdil pro LA Times i jeho mluvčí.

Podle policejní zprávy, ze které citovala televizní stanice CBS v Los Angeles, se nehoda odehrála u křižovatky ulic Sunset Boulevard a Allenford Avenue nedaleko hercova domu. Schwarzeneggerův vůz typu SUV narazil do červeného vozu Toyota Prius, najel na jeho střechu a přitom narazil ještě do dalších dvou aut.

Témata: Arnold Schwarzenegger