Michael Schumacher: Manželka Corinna promluvila! A fanoušci budou pořádně zklamaní!

Michael Schumacher 5

Autor: Libor Frýdl, stars24.cz

11. září 2021 11:23 | Aktualizováno: 11. září 2021 22:03

Corinna Schumacherová v dokumentu pro Netflix podle zahraničních médií tvrdí, že její slavný manžel Michael je "jiný, ale stále je tady". Rodina sedminásobného mistra světa formule 1 ve zhruba dvouhodinovém filmu, který bude mít premiéru 15. září, poprvé promluví o době po nešťastné nehodě! Zároveň ale údajně nesdělí prakticky nic nového a zklamaní fanoušci se tak navzdory velkým očekáváním nové informace nedozví.

"Stále mi každý den ukazuje, jak je silný. Žijeme společně doma, rehabilitujeme, děláme všechno, co se dá, aby se Michael cítil dobře. A aby prostě cítil svou rodinu, své pouto," říká Schumacherová podle médií v dokumentu.

"Je jasné, že mi Michael každý den chybí. A nejen mně, ale i dětem, rodině, svému otci, všem, kteří jsou kolem něj. Všem Michael chybí. Ale on tu je, jinak, ale je tu, a to nám všem dává sílu," tvrdí ve filmu se slzami v očích manželka jednoho z nejlepších pilotů historie F1.

Nyní dvaapadesátiletý Schumacher se vážně zranil 29. prosince 2013 při lyžování ve francouzských Alpách. Navzdory tomu, že měl přilbu, si při pádu vážně poškodil mozek a byl několik dnů v ohrožení života.

"Nikdy jsem bohu nevyčítala, proč se to stalo. Byla to prostě opravdová smůla. Větší smůlu snad člověk v životě mít nemůže," říká Schumacherová, jejíž manžel se vážně zranil rok po definitivním konci kariéry.

K jeho přesnému zdravotnímu stavu pouští rodina na veřejnost jen velmi kusé informace, což podle světových médií nezmění ani dokument Netflixu.

"'Soukromí je soukromé', jak vždycky říkal. Je pro mě velmi důležité, aby si stále užíval co nejvíce svůj soukromý život. Michael nás vždycky chránil a nyní my chráníme Michaela," řekla Schumacherová, jež má s legendou F1 dvě děti.

Témata: Michael Schumacher Corinna Schumacher