V šoubyznysu je celkem běžné, že slavné ženy podstupují všemožné zákroky, aby zpomalily stárnutí či aby se zbavily menších vad na kráse. Co když se ale z úprav stane závislost?

V takovém případě si ženy hledají sebemenší záminku pro to, aby mohly ‘‘pod kudlu‘‘ znovu. Své by o tom mohla vyprávět devětatřicetiletá britská modelka Katie Price.

Ta se totiž netají tím, že menší plastické zákroky jí alespoň na chvíli pomáhají zapomenout na složitou vztahovou situaci s jejím manželem Kieranem Haylerem (30). Na klinikách plastické chirurgie, kde už má určitě i členskou slevovou kartu, se jí prý relaxuje ze všeho nejlépe, uvedl tak britský deník The Sun. O pletení, běhu či čtení knížky se bývalá modelka zřejmě nedoslechla, a tak čím dál častěji podstupuje bolestivé úpravy a její původní tvář se pomalu ale jistě vytrácí. A nejen tvář!

Po nesčetném množství zákroků jako zvětšení rtů, injekcích botoxu, nedávného face liftu či vyhlazení vrásek, si minulý měsíc pětinásobná maminka nechala například již po deváté upravit ňadra. Tentokrát měla pocit, že by si své poklady chtěla nechat pro změnu o něco zmenšit. Na svou sociální síť neváhala okamžitě sdílet fotku, kde se opaluje nahoře bez a opodál si hraje její čtyřletý syn. Devátou operaci ňader rozmlouvali Katie i její přátelé, kteří si na rozdíl od ní uvědomují, že tentokrát by jí mohlo jít už opravdu o život. Vzhledem k opakovaným narkózám, se totiž Katie vystavuje velkému risku. Z toho si však kráska evidentně nic nedělá.

Na své děti prý tato sexbomba kupodivu nedá dopustit a nedávno dokonce prohlásila, že by v budoucnu chtěla ještě další tři. S momentálním počtem jejích potomků by tak výsledný součet dával neuvěřitelné číslo 8! Otázkou ale je, kdo bude tatínkem těchto budoucích dětí. Současný manžel Katie, se kterým si prochází krizí snad již od začátku jejich manželství, to zřejmě podruhé neklapne. Když totiž pár dní po svatbě Katie oznámila, že čeká s bývalým striptérem syna, provalila se na jejího povedeného manžela nevěra s její nejlepší kamarádkou. Od té doby se pár několikrát usmířil a zase odloučil, na šťastné pokračování to ale nevypadá.

Možná by Katie prospělo i duševně, kdyby se místo podstupování nesmyslných operací, spíše věnovala svým dětem.

Témata:

Katie Price | stars24.cz

Vstoupit do diskuse