Renata Schnabelová
stars24.cz

Ve své době nenáviděná Camilla, která sňatkem s princem Charlesem nahradila miláčka Británie, princeznu Dianu, si od svých lékařů, jak se objevilo na internetu, údajně vyslechla otřesnou diagnózu. Trpí prý rakovinou jater a žloutenkou, a pokud nedojde k jejich transplantaci, Camilla do osmi měsíců zemře.

 Jenže tato informace není ničím podložená! Manželka prince Charlese měla jít údajně k praktickému lékaři na běžnou prohlídku, kde ji prý minulý měsíc zjistili žloutenku typu C a rakovinu v pokročilém stádiu.

img-responsive

Princ Charles | foto: Wikipedia

Dohadům nahrávají mimo jiné Camilliny nedávné fotografie, na kterých je vidět, že vévodkyně opravdu zhubla. Výsledek závažné nemoci to ale není!

Camilla, která byla jednou z příčin rozpadu manželství prince Charlese a světem milované princezny Diany, má podle nepodložených zpráv momentálně čekat na vhodného dárce k nutné transplantaci jater. Podle nejnovějších informací se ale čerstvě sedmdesátiletá vévodkyně těší dobré fyzické kondici. Její šance stát se další britskou královnou jsou tedy pořád aktuální!

Témata:

Princ Charles | Camilla Parker-Bowles | Velká Británie | stars24.cz

Vstoupit do diskuse