Známý herec Ján Kroner byl hospitalizován v nemocnici. Podle slovenských médií se měl herec údajně pokusit spáchat sebevraždu, jeho blízcí to ale nepotvrdili.

Kroner se už před lety stáhl do ústranní a podle médií měl trpět psychickými problémy. Je možné, že právě ty ho nakonec dostaly až do nemocnice.

Upozornil na to Nový čas, který s odkazem na svůj zdroj napsal, že v domě, kde poslední roky žil, zasahovala záchranka a herce musela odvézt do nemocnice.

Média od té doby spekulují, jestli nebyla jeho cílovou destinací psychiatrická léčebna. "V kuloárech se od sobotního rána začala šířit strašná zpráva, že Ján Kroner se pokusil sáhnout si na život oběšením," napsal server Pluska.

To ale hercova exmanželka Adriana Kronerová vyvrátila. "Je to fake, netuším vůbec, jak to vzniklo," řekla. Co se herci stalo ale nevysvětlila. A sdílnější nebyla ani jeho druhá exmanželka.

"Nebudu se k tomu vůbec vyjadřovat. K ničemu takovému. Nebudu se vůbec k Jánovi Kronerovi ani k jeho zdravotnímu stavu vyjadřovat," řekla Lenka Košická.

Témata:

Ján Kroner (herec) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse