Vévodkyně Meghan POTRATILA!

Meghan Markle při rozhovoru 5

Autor: Libor Frýdl, stars24.cz, ČTK

25. listopadu 2020 13:32

Manželka britského prince Harryho potratila. Stalo se to ve chvíli, kdy přebalovala svého prvorozeného syna Archieho. Náhle pocítila Meghan prudkou křeč a spadla na zem. V nemocnici jí následně potvrdili, že přišla o druhé dítě.

Vévodkyně Meghan Markle v červenci tohoto roku spontánně potratila. Uvedla to v článku, který vyšel ve středečním vydání deníku The New York Times.

Britská vévodkyně popsala svůj smutek, který spojila se zármutkem mnoha lidí, kterým zemřeli rodinní příslušníci na onemocnění covid-19. Podle jejích slov právě přebalovala svého prvorozeného syna Archieho, když pocítila prudkou křeč a spadla na zem.

"Když jsem držela v rukou své prvorozené dítě, věděla jsem, že právě ztrácím to druhé. O několik hodin později jsem ležela v nemocniční posteli a držela manžela za ruku," uvedla.

Zamýšlí se i nad posledními chvílemi Afroameričana George Floyda, který zemřel poté, co mu policista při zatýkání téměř osm minut klečel na krku, a nad demonstracemi, které jeho smrt vyvolala.

Poukazuje také na to, že ženy, které zažijí potrat, často truchlí o samotě, protože toto téma je ve společnosti stále tabuizováno.

V závěru článku Meghan vyzývá lidi, aby k sobě byli srdeční a ptali se jeden druhého, zda jsou v těchto těžkých časech v pořádku.

Témata: Meghan Markle