Simon Cowell bude muset být po zbytek letošních letních prázdnin v naprostém klidu. O víkendu si totiž po pádu z kola zlomil páteř. Už se ale cítí lépe, o čemž svědčí i vzkaz, který poslal fanouškům.

Jak vás stars24.cz o uplynulém víkendu informoval, obávaný porotce talentových soutěží Simon Cowell si přivodil vážný úraz. V Los Angeles upadl z nového elektrokola a přelámal si páteř, musel proto podstoupit operaci.

Zákrok podle všech indicií dopadl dobře, protože slavný Brit se již na sociálních sítích spojil s fanoušky, aby okomentoval, co se stalo. Humor ho přitom neopustil. „Dobrá rada… Pokud si koupíte elektrokolo, přečtěte si nejprve manuál. Já si zlámal část páteře,“ uvedl na twitteru.

Tam také poděkoval příznivcům za zprávy a přání brzkého uzdravení. A nejenom jim… „Velké poděkování patří všem sestřičkám a doktorům. Jsou to ti nejmilejší lidé, které jsem kdy potkal,“ konstatoval.

Cowell si ublížil již před třemi lety, když upadl ze schodů ve svém londýnském domě. Kvůli nynějšímu zranění bude chybět v porotě soutěže America‘s Got Talent, kde za něj musejí hledat náhradu.

Témata:

Simon Cowell | stars24.cz

Vstoupit do diskuse