V pouhých 57 letech zemřela po těžké nemoci americká herečka Kelly Preston. Informoval o tom její manžel John Travolta. Herečka se kromě několika rolí známých spíše zahraničním divákům proslavila i svým vztahem s Georgem Clooneym a Charliem Sheenem.

Kelly Preston si zahrála v několika hollywoodských filmech, kde stanula po boku Arnolda Schwarzeneggera nebo Dannyho De Vita. Divákům v Česku bude nejvíce známá z komedie Dvojčata.

Nějaký čas strávila randěním s Georgem Clooneym a byla zasnoubená s Charliem Sheenem, nakonec se ale provdala za Johna Travoltu, s nímž byla téměř třicet let.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

It is with a very heavy heart that I inform you that my beautiful wife Kelly has lost her two-year battle with breast cancer. She fought a courageous fight with the love and support of so many. My family and I will forever be grateful to her doctors and nurses at MD Anderson Cancer Center, all the medical centers that have helped, as well as her many friends and loved ones who have been by her side. Kelly’s love and life will always be remembered. I will be taking some time to be there for my children who have lost their mother, so forgive me in advance if you don’t hear from us for a while. But please know that I will feel your outpouring of love in the weeks and months ahead as we heal. All my love, JT

Příspěvek sdílený John Travolta (@johntravolta),

Ten o její smrti informoval na instagramu. "S velmi těžkým srdcem vás informuji, že moje krásná žena Kelly prohrála svou dvouletou bitvu s rakovinou prsu," napsal.

"Vezmu si nějaký čas na to, abych tu teď byl pro své děti, které ztratily matku, takže mi předem odpusťte, pokud se od této chvíle neuslyšíme," dodal zdrcený herec.

Témata:

Travolta, John | Kelly Preston | stars24.cz

Vstoupit do diskuse