Všichni předpokládají, že ještě alespoň jedno dítě si princ Harry s manželkou Meghan pořídí, zatím ale stále zůstává pouze u Archieho. Pokud se někdy dočká sourozence, jedné věci by se americká herečka měla vyvarovat.

Není nic zvláštního na tom, že se nastávající rodiče chtějí v naprosté většině případů podělit o radost z těhotenství s těmi nejbližšími. Avšak vévodkyně Meghan udělala jednu velkou chybu, když čekala Archieho.

V nové knize Royals at War o tom dle webu listu The Sun píšou Andy Tillett a Dylan Howard. Podle jejich informací totiž Američanka oznámila těhotenství ve velice nevhodnou chvíli, a to na svatbě princezny Eugenie, která měla toho dne poutat veškerou pozornost.

„Meghan se do toho vložila, když se rozhodla, že je to ideální chvíle oznámit, že s princem Harrym čekají první dítě,“ píše výše zmíněná dvojice s tím, že něco takového by byl trapas i na obyčejné, nikoliv jen královské svatbě.

Podle autorů knihy princezna Eugenie s matkou Sarah zuřily, protože jí Harryho manželka ukradla světla reflektorů. Královské zdroje přitom doposud popíraly, že by vévoda a vévodkyně ze Sussexu oznámení učinili na zmíněné veselce.

Témata:

Meghan Markle | princezna Eugenie | Princ Harry | královská rodina (gbr) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse