Renata Schnabelová
stars24.cz

Americká modelka a herečka Emily Ratajkowski (26), se prý pyšní nejkrásnějším tělem šoubyznysu.

Objevila se už na obálkách takových časopisů jako Sports illustrated, Bazaar, GQ nebo InStyle. I proto dnes dostává ty nejlépe placené nabídky na plavkové kampaně od prestižních světových značek. Rodilá Londýňanka, která ale vyrůstala ve slunné Kalifornii, se věnuje modelingu už od puberty.

S nástupem na univerzitu si dala s tímto řemeslem na chvíli pauzu, vydržela to však pouhý jeden rok, a tak školy zanechala a vrátila se na přehlídková mola. Znát ji můžeme také z videoklipu k písni Blurred lines od Robina Thickea, který má dnes už přes pět set milionů shlédnutí.

Poslední tři roky, od prosince 2014, je kráska vídána po boku jejího přítele, hudebníka, producenta a milovníka klobouků, Jeffa Magida. Na první pohled by se však mohlo zdát, že dvojice je poněkud nesourodá. Jeff je totiž oproti Emily zkrátka obyčejný chlap. Možná právě proto ale modelce tento sympaťák imponuje. Při jejich seznámení, kdy byli oba ještě pouhými přáteli, se Emily stala obětí hackera, který zveřejnil její nahé fotky na internetu. Pro modelku to bylo opravdu těžké období, tato kauza se totiž denně propírala v médiích po dobu několika týdnů. V této traumatizující chvíli byl pro modelku Jeff tak velkou oporou, až jejich přátelství přerostlo v lásku.

Jeff se tehdy skutečně zachoval jako opravdový gentleman a fakt, že celý svět viděl jeho milou nahou, ho neodradil. Místo toho se ji snažil od incidentu rozptylovat tak dlouho, až krásku získal pro sebe. Zda to byl jeho plán již od začátku, není jasné. Pravdou ale je, že oba vypadají opravdu šťastně a spokojeně. Je tedy dost možné, že nás čeká další svatba!

Témata:

Emily Ratajkowski | Jeff Magid | stars24.cz

Vstoupit do diskuse