Ze SuperStar už se ke kariéře v hudební branži odrazila řada zpěváků, jen málokterý z nich ale dosáhl opravdu velkého úspěchu. Paľo Habera si ale nyní vzpomněl, že jeho kolegové měli velké obavy. Po letech jim proto poslal jasný vzkaz.

V neděli vyvrcholila letošní řada SuperStar, ale zdá se, že Paľo Habera na obrazovce nestihl říct všechno, co chtěl. „Je neuvěřitelné, že v tak malých zemích, jako jsou ty naše, se v této sérii objevilo tolik úžasně nadaných lidí. SuperStar je u nás od roku 2005 a přinesla na náš trh osvěžení v podobě nových tváří,“ spustil na instagramu.

Slovenský hudebník připomněl, že v počátcích si někteří kolegové o soutěži mysleli své, cítili se prý ohroženi novými lidmi, kteří jim seberou práci. „To se ale nestalo. Ukázalo se, co vlastně všichni víme, že za to, jací jsme dobří v tom, co děláme, si můžeme sami i se všemi následky,“ pokračoval drsný porotce.

„Kvalitní konkurence nás může jen posunout dál, pokud o to stojíme. Nikdo nikoho neohrožuje a tito lidé jsou novou součástí naší umělecké rodiny a je třeba jim držet palce. Lehké to určitě mít nebudou a je lepší jim poradit, pokud to od nás budou chtít,“ domnívá se.

Habera si cení toho, že je soutěž dál úspěšná, a to i u diváků, také nezapomněl poblahopřát vítězce i dalším soutěžícím. „Jsme výjimeční v tom, že dokážeme v lidech vzbudit emoce. Mě jste v tomto ročníku dojali, a to si myslím, že takové věci celkem zvládám, ze mě jste ve finále vytáhli slzy,“ dodal Habera.

Témata:

Habera, Pavol | stars24.cz

Vstoupit do diskuse