Americká populární zpěvačka Katy Perry prodává dům na Mulholland Drive v Hollywood Hills. Můžete si jej pořídit za 210,3 milionů korun!

Nejde však o jen tak ledacjaký dům, na pozemku se nachází čtyři budovy, mimo hlavní objekt to je i dvoupodlažní dům pro hosty s garáží, tělocvičnou a strážní budovou.

Tato výjimečná nemovitost nabízí také například šest koupelen, obří jídelnu, obývák s krbem nebo bazén.

img-responsive

9.45 milionů dolarů požaduje Katy Perry za svůj dům s rozsáhlým pozemkem na Mulholland Drive. | foto: Profimedia

Americká zpěvačka Katherine Elizabeth Hudson se narodila 25. října 1984 v Santa Barbaře. Dnes je známá pod uměleckým jménem Katy Perry. Narodila se v Kalifornii pastorskému páru, vyrůstala na gospelové hudbě a zpívala v kostele.

Populární se stala díky svému prvnímu megahitu I Kissed A Girl. Jako jediné zpěvačce v historii popu se jí podařilo získat 5 hitů číslo jedna na jednom albu. To se zatím podařilo jen Michaelu Jacksonovi. Mimo svou kariéru se věnuje nadacím (UNICEF). Je také aktivistkou (především LGBT práv a ženské rovnocennosti).

Katy Perry je také občasná herečka. Propůjčila svůj hlas Šmoulince ve filmu Šmoulové (2011) a Šmoulové 2 (2013). Představila se také v dokumentech Katy Perry: Kousek ze mne (2012), KatyPerry: The Prismatic World Tour (2015) nebo v komedii Zoolander No. 2 (2016) a v roce 2010 ve zvláštní epizodě Simpsonů.

Témata:

Katy Perry | stars24.cz

Vstoupit do diskuse