Život se kvůli koronaviru zastavil i v Hollywoodu, kolébce filmového průmyslu. Studia již odkládají dlouho očekávané premiéry. Slavný herec Tom Cruise potvrdil, že se to týká i jeho trháku.

Koronavirová epidemie dopadá také na filmový průmysl, premiéry nových snímků jsou náhle v nedohlednu. Odklad už potvrdila nová bondovka, ve které agenta 007 naposledy ztvární Daniel Craig. Včera přišla další špatná zpráva.

Na sociální síti ji oznámil Tom Cruise, který se již v červnu měl opět představit v jedné ze svých nejznámějších rolí. Ve čtvrtek ale fanouškům oznámil, že se budou muset počkat ještě další půlrok. 

„Vím, že hodně z vás na to čekalo 34 let. Bohužel, budete muset čekat ještě chvíli. Top Gun: Maverick poletí až v prosinci. Zůstaňte doma, všichni,“ napsal na twitteru. Není to poprvé, co mu koronavirus zasáhl do plánů.

Již koncem února bylo přerušeno natáčení nové Mission Impossible, které probíhalo v těžce zkoušené Itálii, konkrétně v Benátkách. Cruise musel podle tehdejších informací zůstat po nějaký čas v hotelu.

Témata:

Tom Cruise | Top Gun: Maverick | stars24.cz

Vstoupit do diskuse