Spojené státy nebudou platit za zajištění ochrany britského prince Harryho a jeho manželky Meghan. Na twitteru to dnes uvedl americký prezident Donald Trump. Harry a Meghan se na začátku letošního roku rozhodli opustit role předních členů královského dvora a začít více nezávislý život.

Nejprve pobývali částečně v Kanadě a částečně v Británii, nyní se ale podle informací médií přesunuli do Los Angeles, které je rodným městem bývalé herečky.

"Jsem velkým přítelem a obdivovatelem královny a Británie. Objevily se zprávy, že Harry a Meghan, kteří opustili království, budou nastálo bydlet v Kanadě. Nyní z Kanady odešli do Spojených států. USA ale nebudou platit za jejich ochranu. Oni musí platit!" napsal Trump na twitteru.

Vnuk královny Alžběty II. na počátku roku oznámil, že se s ženou vzdají role v královské rodině a začnou pracovat, aby získali finanční nezávislost. Od 1. dubna už nebudou pětatřicetiletý princ Harry a jeho o tři roky starší manželka mít kancelář v Buckinghamském paláci a s veřejností budou komunikovat prostřednictvím své charitativní organizace, kterou hodlají brzy představit.

Témata:

Meghan Markle | Princ Harry | Donald Trump | stars24.cz

Vstoupit do diskuse