Renata Schnabelová
stars24.cz

Milovník žen a alkoholu Charlie Sheen, známý především z komediálního seriálu Dva a půl chlapa či z filmu Žhavé výstřely, se vrací k herectví.

Po jeho skandálním vyhození z populárního seriálu, kde hrál Sheen deset let hlavní roli a byl vystřídán krasavcem Ashtonem Kutcherem, vyšly na povrch i informace o tom, že je prý nezkrotný herec HIV pozitivní. Sám Sheen se ke své diagnóze v roce 2015 veřejně přiznal a dokonce tvrdí, že tuto nemoc má řada hollywoodských herců, kteří to ale z pochopitelných důvodů tají. Jedním z důvodů, proč se herec otevřeně přiznal, že je HIV pozitivní, bylo prý dlouhé vydírání ze stran lidí, kterým se s diagnózou svěřil.

Od té doby se o něm jinak než ve spojitosti s jeho smrtelnou nemocí nepsalo. To se má však brzy změnit Sheenovou vážnou rolí v dramatu na téma teroristických útoků ve Spojených státech, které se udály jedenáctého září. Je to tak Sheenova jedinečná šance, jak se ukázat divákům pro změnu v úplně jiném světle. Informoval o tom server Hollywood Reporter.

Společně s hercem se v novém filmu objeví i oscarová herečka Whoopi Goldberg, která si před lety zahrála nezapomenutelnou jeptišku v komediálním filmu Sestra v akci. Po boku těchto herců se objeví i pětapadesátiletá americká kráska Geena Gershon, která si zahrála například ve filmech Showgirls, The insider či P.S. I love you. Režie se ujal zatím poměrně neznámý režisér Martin Guigui, jenž je i autorem scénáře.

Témata:

Charlie Sheen | stars24.cz

Vstoupit do diskuse