Princ Harry se s vévodkyní Meghan očividně nemá nejlépe. Podle britských médií o tom vypovídají znaky nonverbální komunikace. Z postoje vévody lze vyčíst, že se pořádně trápí.

Princ Harry se změnil. Není z něj usměvavý mladík a hrdý člen královské rodiny, ale utrápený a zkroušený muž. Proč? Podle britských médií za to může jeho seznámení s Meghan. 

Dříve totiž takový nebýval. Psycholožka Judi Jamesová už dříve uvedla, že úzkost, kterou lze z jeho pohybu vyčíst, se objevuje až od doby, co jsou spolu.

Harry se podle ní často mračí, mačká si ruce i oblečení a působí velmi neklidně. Dopadá na něj tlak odpovědnosti z manželství, ale i z nastávajícího otcovství.

Svůj podíl na jeho psychickém stavu ale mají starosti s Meghan samotnou. Ta má v očích Britů nepříliš lichotivý obraz a problémy s dalšími členy královské rodiny.

Ostatně podle médií je právě ona, resp. její neshody s vévodkyní Kate důvodem, proč se Harry a Meghan z paláce odstěhovali, a její negativní postoj ke královskému protokolu a k médiím důvodem, proč nakonec opustili i Británii a členství v královské rodině. 

Témata:

Meghan Markle | Princ Harry | stars24.cz

Vstoupit do diskuse