Život vedle členů královské rodiny není snem, ale učiněnou noční můrou. Vyprávět o tom mohou lidé z okolí Frogmore Cottage, kde donedávna bydleli princ Harry a jeho žena Meghan s malým Archiem.

Život vedle prince Harryho a vévodkyně Meghan je pro obyčejné lidi ze sousedství učiněnou noční můrou. Královský pár se před časem přestěhoval z Londýna do Frogmore Cottage, jelikož si chtěl dopřát větší klid na výchovu malého Archieho, který přišel na svět teprve nedávno. Sousedům to ale přineslo naprostý opak.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu je pobouřili už nákladnou úpravou svého sídla za zhruba 70 milionů korun. Frogmore Cottage se během chvíle stala prakticky nedobytnou pevností, za jejímiž zdmi drží svého syna Archieho. Pak se ale stalo něco, co místní vytočilo úplně.

Sousedům Harryho a Meghan totiž přišel od královských úředníků šokující dopis, v němž místní žádali, aby se k páru nepřibližovali a nepouštěli se s nimi do řeči. Nesměli ani hladit jejich psy, pokud by je náhodou přišli očuchat. Zakázáno bylo také házet věci do schránky a ptát se na cokoliv, co se týká malého Archieho.

Buckinghamský palác v čele se samotným párem musel nakonec celou situaci žehlit prohlášením, v němž uvedl, že pokyny byly vydány bez vědomí prince Harryho a jeho ženy Meghan. Údajně šlo o aktivitu jejich služebníků, kteří se jim snažili za každou cenu zavděčit.

Sídlo ale nakonec navzdory nákladné úpravě Meghan s Harrym opustili a přestěhovali se do Kanady. Čeká jejich tamní sousedy stejné příkoří?

Témata:

Meghan Markle | stars24.cz

Vstoupit do diskuse