V lednu oznámili princ Harry a jeho žena Meghan, že chtějí žít normální život mimo královskou rodinu. Dnes se poprvé od této chvíle viděly vévodkyně a královna Alžběta. Jak to dopadlo?

Princ Harry tráví poslední dny ve Velké Británii a čas už si našel i na setkání se svou babičkou, královnou Alžbětou. Panovnice měla rozhovor s vnukem ukončit slovy, že Harry „je milován a má možnost se kdykoliv vrátit“. Zdroje z okolí královské rodiny konstatují, že toho oba měli mnoho na srdci.

V průběhu tohoto týdne dorazila na Ostrovy i vévodkyně Meghan, aby svého manžela doprovázela na posledních akcích, které pár ve službách monarchie absolvuje. I ona se setkala s panovnicí.

Královna totiž udělala velkorysé gesto. Podle informací webu thesun.co.uk od zdrojů blízkých královské rodině pozvala Harryho i jeho ženu, aby ji v neděli doprovodili na bohoslužbu ve Windsoru.

„Bylo to opravdu vlídné gesto, že je královna pozvala do kostela. Ukazuje to, že ti dva jsou pořád její rodina. A jako rodina se všichni mají rádi,“ konstatoval zdroj magazínu People s tím, že Alžběta tak pár podpořila v jeho rozhodnutí.

Témata:

Meghan Markle | Královna Alžběta II. | Princ Harry | královská rodina (gbr) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse