Otec vévodkyně Meghan: Životní rána, ze které se jen tak nevzpamatuje!

Princ Harry, vévodkyně Meghan a syn Archie 5

Autor: Libor Frýdl, stars24.cz

28. února 2020 15:21

Meghan se už před svatbou od svého otce a jeho rodiny úplně odstřihla! Při přípravách na svatbu totiž vyšlo najevo, že Meghanin otec Thomas Markle tajně spolupracoval s britským paparazzi fotografem, který nafotil sérii obrázků. Ty byly následně prodány do novin po celém světě.

Thomas Markle se pak neúčastnil ani královské svatby, protože krátce před ní prodělal infarkt. Nevěstu tak k oltáři vedl otec jejího manžela, princ Charles. 

I když se se svou dcerou od té doby Thomas Markle snaží usmířit, moc se mu nedaří. Britským médiím ovšem řekl, že stále doufá, že se mu Meghan ozve a umožní mu setkat se s jeho vnoučetem.

Královský životopisec Duncan Larcombe v dokumentu o Meghan, Harrym a jejich dítěti už dříve prozradil, že je pravděpodobné, že Markle své vnouče nikdy na vlastní oči neuvidí!

"Neumím si ani představit, že Thomasi Marklemu bude umožněno setkat se se svým vnoučetem," řekl otevřeně expert. Zdá se tedy, že Thomas Markle může zaplatit za své činy nejvyšší možnou cenu!

On se ale nevzdává, Jeho nejmenovaný přítel prozradil, že je opravdu nadšený a že už před naropzením pro něj vybíral dárky.

Témata: Thomas Markle Archie Harrison Mountbatten-Windsor