Americký herec a filmař Ben Affleck chce mít smysluplný vztah. V pořadu Good Morning America přiznal, že na internetových seznamkách ho ale nenajde.

Ben Affleck v Good Morning America (3:46) | zdroj: YouTube

"Nejsem na žádných stránkách, nejsem ani na aplikacích na randění. Ani na Tundru, Grindru, Brindru, Bumble či Humble. Nejsem na žádné z nich. Nesoudím lidi, kteří tam jsou. Znám lidi, kteří je používají a baví se, ale to není pro mě," uvedl 47letý herec,

Dodal, že by chtěl "mít vztah, který je hluboce smysluplný a takový, kterému bych se mohl oddat". Sám doufá, že za pět let bude ve "zdravém, stabilním, milujícím a věrném vztahu".

S kým? To je zatím ve hvězdách. Affleck byl v letech 2005 - 2018 ženatý s herečkou Jennifer Garner, se kterou má tři děti. od té doby se mu ale v lásce příliš nedaří. 

Affleck na chvíli našel lásku v náručí producentky talk-show Saturday Night Live Lindsay Shookusové. Vztah ale náhle skončil, časopis People tehdy uvedl, že Shookusová se s Affleckem rozešla, protože se jeho neustále opakující boj se závislostmi začal vymykat kontrole. Affleck následně absolvoval pobyt v protialkoholní léčebně.

Témata:

Ben Affleck | stars24.cz

Vstoupit do diskuse