dra
stars24.cz

Herec Jamie Foxx (50) si koupil nového mazlíka na čtyřech kolech. Je jím tento luxusní vůz Rezvani Tank, jehož cena začíná na 155 000 dolarů.

Rezvani Tank je terénní monstrum s osmiválcem SRT o výkonu 500 koní.

Rezvani Motors Tank však není žádné armádní pásové vozidlo, ale extrémně schopný vůz schopný překonat i ten nejtěžší terén, které by vám zároveň mělo poskytovat komfortní jízdu po silnicích. Tomu byl ostatně přizpůsoben i jeho design, který zahrnuje řadu ostrých linií, malá okna v "military" stylu, přídavné světlomety, zvýšený podvozek a také drsná off-roadová kola pro maximální trakci mimo zpevněné komunikace.

Na rozdíl od exteriéru, interiér působí poměrně civilizovaně. V útulně vypadající kabině nalezneme kožené sedačky pro celkem pět osob, moderní infotainment systém umístěný uprostřed palubní desky a nechybí ani klimatizace.  Zvláštností vozu jsou tzv. "sebevražedné dveře", tedy dveře s panty vzadu, které se otevírají proti směru jízdy. Právě díky nim budou mít zadní cestující mnohem snazší přístup do vozu.

Jamie Foxx už několik let randí s herečkou Katie Holmes (39). Ta byla v letech 2006 až 2012 manželkou Toma Cruise (55), s nímž má dceru Suri Cruise.

Témata:

Jamie Foxx | Katie Holmes | stars24.cz

Vstoupit do diskuse