Pozornost britských médií se v posledních měsících zaměřila především na vévodkyni Meghan, která na královském dvoře provádí neslýchané změny. Neméně zajímavá je ale i Kate Middleton, o to více vzhledem k informacím, o nichž svět donedávna nevěděl!

Kate Middleton byla v mládí obětí kruté šikany! Podle webu News to tvrdí její spolužačky s tím, že Kate byla duševní troska a emočně nestabilní.

Vše se mělo odehrávat na střední škole, kde si na vévodkyni spolužačky zasedly. Týraly ji a šikanovaly, což se negativně projevilo na jejím zdraví.

A to nejen duševním, ale i fyzickém. Vévodkyně měla začít trpět na kožní infekce vyvolané přílišným stresem. A to rodiče odmítli nadále tolerovat.

Kate proto přeřadili na jinou školu, kterou sice měla mnohem dál, ale zbavila se svých tyranských spolužaček. Ani přestup ale Kate následků šikany nezbavil. 

Podle spolužaček na ní bylo vidět, že byla týraná a stranila se lidí. Dokonce se prý velmi bála. Podle bývalých učitelek vévodkyně Kate jen těžko zapadala do kolektivu, což vyústilo v šikanu, o které ale dlouho nikdo nevěděl.

Témata:

Kate Middleton | stars24.cz

Vstoupit do diskuse