Meghan a Harry mají před světem VELKÉ TAJEMSTVÍ! Nikdo se ho nikdy nedozví!

Královská svatba: Princ Harry a Meghan Markle 7

Autor: Libor Frýdl, stars24.cz

15. února 2020 8:12 | Aktualizováno: 15. února 2020 12:06

Princ Harry a vévodkyně Meghan se seznámili před více než třemi lety. Jak k tomu ale došlo? To ve skutečnosti dodnes vůbec nikdo neví.

Jak se seznámil princ Harry se svou ženou? Dosud byla za nejpravděpodobnější považována teorie, že za jejich prvním setkáním stojí Violet von Westenholzová, dlouholetá kamarádka prince.

Tvrdí to alespoň britská média, ačkoliv samotný královský pár to nikdy nepotvrdil, manželé jen uvedli, že je seznámil společný přítel, jehož identitu nikdy neprozradí.

Jisté je, že vévodkyně byla před pár lety jen obyčejná Američanka, která v Británii hledala lásku. Poté, co Meghan nevyšel vztah s jejím prvním manželem, se rozhodla odjet do Evropy. Zde podle The Sun hledala partnera. Na Američany zanevřela.

Dvakrát se jí to málem povedlo. V jednom případě ale dostala kopačky, v tom druhém je musela dát ona. Řeč je o jejím prvním vztahu s exfotbalistou Ashleym Colem, před nímž byla varována.

Tvrdí to její bývalá kamarádka Lizzie Cundy. "Zeptala se mě, jestli neznám někoho slavného. Prý miluje Angličany," uvedla s tím, že Meghan nechtěla těsně po rozvodu s prvním manželem Trevorem Engelsonem chodit na večírky.

"Nechtěla se přetvařovat a snažit se zapadnout mezi anglickou smetánku," dodává s tím, že jí poslala fotky Ashleyho Colea. Ten se Meghan líbil. Problém ale vězel jinde.

Lizzie totiž Meghan varovala, aby si s ním nic nezačínala. Důvodem měla být ne příliš přívětivá povaha bývalého fotbalisty. Meghan poslechla, a byla své kamarádce vděčná.

Zvrat přišel v roce 2016, kdy se provalil vztah bývalé seriálové hvězdy a jejího nového přítele, prince Harryho. V tu chvíli se Meghan změnila. Pouto mezi kamarádkami naprosto zpřetrhala. A to i přesto, že se ho Lizzy snažila zachránit.

Témata: Meghan Markle Princ Harry