Vévodkyně Meghan: Je stejná jako princezna DIANA?!

Princezna Diana (foto: Gegodeju)

Autor: Libor Frýdl, stars24.cz

23. ledna 2020 14:52

Princezna Diana patřila k oblíbeným členům královské rodiny, jí samotné ale přílišná popularita vadila. Často si přála schovat se fotografům, novinářům a někdy i veřejnosti, a také to dělala. Nakonec v pozici členky skončila úplně, byť jinak než vévodkyně Meghan. Znamená to, že by si obě rozuměly?

O životě Lady Diany toho bylo řečeno mnohé. Není tajemstvím, že toužila po soukromí, které si dopřávala. Ráda také dělala běžné věci, které dělávají obyčejní lidé, a i tím byla veřejnosti sympatická.

Na jejím psychickém stavu se ale podepsalo manželství s princem Charlesem, které nakonec skončilo a ukončilo tak její pozici v královské rodině. Té se ostatně nedávno vzdala i vévodkyně Meghan, avšak spolu se synem Diany, princem Harrym.

Na britských sociálních sítích lidé tyto dvě členky rádi porovnávají a spekulují, jestli by si díky svým názorům na protokoly a královské postupy rozuměly. Pravděpodobně by to ale bylo přesně naopak.

Kdyby byla tragická zesnulá princezna Diana ještě naživu, pravděpodobně by vévodkyni Meghan nesnášela! Její přítomnost by kvůli svému synovi Harrymu tolerovala, jinak by ji ale nemohla vystát.

Lady Colin Campbellová byla jako důvěrnice princezny Diany nedílnou součástí královského paláce a dodnes je vítaným hostem a blízkou přítelkyní královské rodiny. Tvrdí ale, že pokud by Diana ještě žila, Meghan by nesnesla.

Podle ní by mezi oběma ženami docházelo k častým konfliktům. Svým způsobem jsou si totiž podobné, namísto shody a pochopení by ale mezi nimi v tomto případě vypukla válka, řekla serveru Daily Mail.

Podle Colin je důvod prostý, Meghan je totiž prý vzdělanější a sebevědomější než byla Diana. Ta byla naopak psychicky nevyrovnaná, a to by podle důvěrnice vyústilo v drsné hádky, pravděpodobně větší, než v případě rivality mezi Kate a Meghan.

Diana by ale Meghan přesto musela akceptovat. Nikdy se totiž nechtěla stavět do cesty svým dětem, a proto by vévodkyni musela tolerovat. Její city k ní by ale byly plné chladné nenávisti.

Témata: Meghan Markle Lady Diana