Princ Harry roky sledoval, jak šťastně spolu vypadají jeho bratr William s manželkou. Jeho žena Meghan královskou rodinu doslova rozvrátila. Jaký názor na jejich zradu má vévodkyně Kate?

Britská královská rodina žije v posledních dnech „zradou“ prince Harryho a jeho ženy Meghan, kteří se rozhodli monarchii nechat ve štychu. Předem o tom navíc nikoho neinformovali, například princ William a vévodkyně Kate se podle zákulisních informací o všem dozvěděli z televize. Jaké byly jejich první reakce?

„William dělal během let vše, co bylo v jeho silách, aby pomohl bratrovi. Cítí zradu kvůli jeho bezohlednému a sobeckému chování. Vidí to tak, že Harry mu všechny dobré rady hodil zpátky do obličeje,“ tvrdí zdroje podle zahraničního webu foxnews.com.

Nadšená logicky není ani trojnásobná maminka a manželka následníka trůnu. „Když se Harry cítil špatně nebo měl problémy, William tu pro něj vždycky byl, stejně jako Kate. I ona se teď cítí ublíženě. Dělala Harrymu mentora, než se objevila Meghan, a nerada vidí manžela tak naštvaného,“ konstatují lidé ze zákulisí.

Kate přesto zacpali ústa a svůj názor na pondělním krizovém jednání říci nemohla. S výjimkou Meghan se ho směly zúčasnit jen hlavy jednotlivých rodin. Kromě bratrů Harryho a Williama mluvili o budoucnosti královské rodiny královna Alžběta a princ Charles.

Témata:

Kate Middleton | Princ Harry | Princ William | Meghan Markle | královská rodina (gbr) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse