Renata Schnabelová
stars24.cz

Rod Kardashianů – Jennerů již není třeba představovat. Sestry, jež se proslavily především svou vlastní reality show Keeping up with Kardashians, se mezi sebou odjakživa praly o to největší místo na slunci. Kdysi nejslavnější sestru, módní ikonu Kim Kardashian, proslavilo domácí porno video, které ‘‘omylem‘‘ uniklo na internet. Na své křivky zanedlouho potom ulovila světoznámého rappera a milionáře Kanye Westa, se kterým má již dvě malé děti a žije celkem poklidným životem.

Kim na výsluní vystřídala její mladší sestra Kylie Jenner, která je momentálně tou nejslavnější. Kylie má svou vlastní reality show, módní značku, kolekci rtěnek a se svou sestrou Kendall dokonce napsala knihu. Jako podnikatelka se tedy rozhodně otáčet umí. Po nedávném rozchodu s rapperem Tygou, jenž byl její první známostí, začala chodit s rapperem Travisem Scotem.

Ačkoli je spolu pár teprve od letošního dubna, Kylie před pár dny slavnostně oznámila, že s milým čekají miminko. Jelikož je Kylie již ve čtvrtém měsíci těhotenství, nechala si říci pohlaví a v únoru prý porodí holčičku. Vzali to s Travisem tedy opravdu rychle. Dvacetiletá Kylie se nechala slyšet, že by prý chtěla velkou rodinu a hodně dětí. Nejlépe do té doby, než jí bude třicet. Na vyplnění snu má tedy ještě krásných deset let.

Jenže jak se zdá, Kylie není jediná těhotná v rodině! Její starší sestra Khloé, která byla v minulosti často kritizována za svou nadváhu a zálibu v botoxových injekcích, oznámila těhotenství hned pár dní po Kylie. Khloé šla ale před nedávnem do sebe a opravdu je to znát. Zbavila se přebytečných kil a našla lásku. Otcem jejího nenarozeného dítěte je hráč NBA Tristan Thompson. Tomu se sice narodilo s bývalou přítelkyní dítě minulý rok v prosinci, ale zřejmě se už chytil hesla, které u Kardashianů frčí, tedy že čím více dětí, tím lépe.

Pro obě sestry jsou jejich těhotenství těmi prvními.

Témata:

Kylie Jenner | Kim Kardashian | stars24.cz

Vstoupit do diskuse