Není tajemstvím, že vévodkyně Meghan a velká část královské rodiny si nepadly do oka. Problém s ní má například britská panovnice, královna Alžběta II., ale i vévodkyně Kate a její manžel princ William. Existuje vůbec někdo, s kým si rozumí?

Vévodkyně Meghan se jako členka královské rodiny dopustila řady skandálů. Jedním z nich byl i její nepříliš vřelý výtah s otcem, kterého ani nepozvala na svatbu!

Thomas Markle je odříznutý jak od své dcery, tak i od vnuka Archieho. Stěžuje si, že mu Meghan neodpovídá na zprávy, nezvedá telefon a že ačkoliv se s ní snaží navázat kontakt, vůbec nereaguje.

Meghan se dokonce ocitla i pod palbou od ostatních členů rodiny. Kromě matky se totiž nevídá s nikým jiným, ani se sourozenci, kteří tvrdí, že se vévodkyně změnila. Zatímco oni o ni v médiích hovoří rádi, od Meghan se toho veřejnost moc nedozví.

A to je podle zbylých členů královské rodiny zcela v pořádku. Údajně tak, že se britská královna shodla s princem Charlesem na tom, že kauzu ohledně své rodiny Meghan zvládla výborně. Podle médií se tak konečně dočkala pochvaly za alespoň nějaké své chování a jednání.

A velkou zásluhu na tom má možná právě sám Charles! S princem si totiž Meghan údajně udržuje rozumí asi nejvíce a mají mezi sebou poměrně dobrý vztah!

Témata:

Meghan Markle | stars24.cz

Vstoupit do diskuse