Je známo, že vztahy mezi vévodkyní Kate a princem Williamem a jeho bratrem Harrym a manželkou Meghan nejsou nejlepší. Sama Meghan se navíc ocitá pod věčnou palbou kritiků, kterou už neunesla. Na internetu se nyní objevilo skandální obvinění, že právě Kate a William jsou těmi, kdo tyto útoky podporují.

Vévodkyně Meghan se v posledních měsících ocitla pod silnou palbou kritiky. Pro televizi ITV nedávno přiznala, že být matkou v královské rodině proto není vůbec lehké.

Mateřskou roli totiž měla o to těžší, že byla v neustálém hledáčku médií. A tento tlak včetně permanentního dozoru členů královské rodiny se na ní podepsal. Meghan dodala, že poslední rok pro ni byl velmi obtížný. 

Královský pár následně prohlásil, že se stahuje z veřejného života. A podle dostupných informací i částečně z Británie. Údajně chce pár koupit dům ve Spojených státech, konkrétně v Los Angeles, nedaleko matky vévodkyně.

Meghan se zkrátka přestala ukazovat na veřejnosti, a řada lidí nyní spekuluje proč. Proč se neobjevila například na novoroční fotce s princem Harrym a jejich synem Archiem.

Internetem se ale šíří i závažnější a dost skandální obvinění. Podle serveru Business Times se spekuluje o tom, jestli za štvavou kampaní proti Meghan nestojí Kate a William. Údajně by to vysvětlovalo, proč vévoda a vévodkyně z Cambridge nikdy neobhájili svou švagrovou v médiích.

Někteří lidé jsou přesvědčeni, že William a Kate se podíleli na šikaně a falešných zprávách o Meghan, které proběhly v médiích. A server dodává, že v počátcích manželství Kate s princem Williamem řekl princ Harry médiím, aby nechali jeho bratra a švagrovou na pokoji, aby si mohli společně užít první těhotenství.

Harry a Meghan se ale zastání nikdy nedočkali. V listopadu 2016 princ William vydal prohlášení na podporu svého bratra a jeho tehdy ještě přítelkyně Meghan. Podle serveru Telegraph vévoda z Cambridge podpořil Harryho žádost médiím, aby respektovala jejich soukromí. Sám se jej ale nezastal, a od té doby o něm nemluvil skoro vůbec.

Po svatbě prince Harryho a Meghan v květnu 2018 začaly neshody mezi bratry gradovat. V médiích se objevily zvěsti o rozporu mezi princem Harrym a Williamem a královští odborníci uvedli, že tato "válka" může pokračovat i v roce 2020.

Témata:

Meghan Markle | Princ William | Kate Middleton | Princ Harry | stars24.cz

Vstoupit do diskuse