Americký komediální seriál o životě Charlieho, Alana a Jakea zná snad každý. Povedený seriál, který se na obrazovkách udržel více než deset let, získal v USA i několik ocenění. Charlieho příživnický bratr Alan a uklízečka Berta se v seriálu udrželi nejdéle. Hlavní postava, pijan a sukničkář Charlie, byl však kvůli osobním problémům vystřídán krasavcem Ashtonem Kutcherem.

Nejmladší z obsazených, malý Jake (Angus T. Jones), se však v posledních sériích objevoval opravdu výjimečně. Jeho postava byla v seriálu vyslána do armády, ve skutečnosti už ale Angus (23) hrát v seriálu nechtěl a následně byl dokonce vyhozen. Proč?

V roce 2012 se Angus T. Jones totiž oficiálně zaměřil na křesťanskou víru a zveřejnil video, v němž se opravdu nelichotivě vyjadřoval o sitcomu Dva a půl chlapa. Podle svých slov byl placeným pokrytcem, jelikož nesouhlasil se zlehčováním závažných témat v seriálu, ale i přesto v roli setrvával. Herec, jenž dostával až šest milionů korun za jednu epizodu, tehdy dokonce prohlásil: "Chci být osvícen, protože vím, že v tom je uzdravení a viděl jsem boha dělat úžasné věci."

Před nedávnem se Jonesovi po hraní ale zastesklo a veřejně prohlásil, že by se k filmařině rád vrátil. Kdysi obtloustlý chlapec také změnil svou image k nepoznání. Poznali byste baculatého klučinu pod brýlemi, vousy a dlouhými vlasy? Podívejte se, jak se dětský herec změnil.

Témata:

Angus T. Jones (herec) | seriál Dva a půl chlapa | stars24.cz

Vstoupit do diskuse