Členové britské královské rodiny mají ve zvyku posílat speciální vánoční pohlednice a výjimkou v tom nejsou ani princ Harry a vévodkyně Meghan, ačkoliv letos tráví svátky mimo Velkou Británii.

Vévodkyně Meghan a princ Harry ostatní členy britské královské rodiny o Vánocích moc nepotěšili. Na konci roku si totiž vybrali v paláci dovolenou a vyrazili i s malým Archiem do USA, s královnou Alžbětou a spol. tedy nestráví svátky na privátním sídle Sandringham v hrabství Norfolk.

Srdce nejbližších i fanoušků si alespoň získali vánoční pohlednicí, kterou zveřejnil twitterový účet The Queen’s Commonwealth Trust. „Sdílíme tu nejhezčí vánoční pohlednici od našeho prezidenta a viceprezidentky, vévody a vévodkyně ze Sussexu. Přejeme všem šťastné a veselé Vánoce,“ vzkázala organizace.

Harry a Meghan mají za sebou výjimečný rok 2019, a to především z jednoho jediného důvodu. Na jaře se jim narodil chlapeček Archie, který nechybí v popředí vánoční pohlednice. Evidentně roste jako z vody.

Jak už vás stars24.cz informoval, sváteční pohlednici připravila i rodina následníka trůnu, prince Williama, a jeho ženy Kate.

Témata:

Princ Harry | Meghan Markle | Archie Harrison Mountbatten-Windsor | královská rodina (gbr) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse